Chcete si před zakoupením vyzkoušet software Anetca? Stáhněte si zkušební verzi ať víte, do čeho jdete.

Zkušební verze software Anetca (138MB, zip)


Jaké je omezení zkušební verze?

  • Maximum lze vytisknout 20 účtenek
  • Ostatní funkce jako je EET odesílání, vkládání položek a nastavení EET pokladny nejsou omezené
  • Program je možné aktivovat po dosažení limitu zkušební verze pomocí licenčního klíče, který je zapotřebí objednat přímo na eshopu

Co dělat pokud mi instalátor píše, že se jedná o nerozpoznaný software?

-není čeho se obávat. Náš software je bezpečný. Klikněte pouze na tlačítko DALŠÍ INFORMACE a následně PŘESTO SPUSTIT. Instalátor by měl dále dokončit veškeré kroky pro úspěšnou instalaci.

Instalace

Jednoduše stáhněte instalační balíček, spustíte jej a pomocí tlačítka INSTALOVAT a vyčkáte než proběhne instalace. Program si automaticky vytvoří vše potřebné pro jeho spuštění. Poté program spusťte a můžete pořizovat účtenky, limit demo verze je 20 účtenek.

EET pokladna bez měsičního paušálu?

Jedná se o plnohodnotnou instalaci EET pokladny ANetCa, kterou lze přednastavit a připravit pro přechod na plnou verzi.. Nemusíte ztrácet čas opětovným nastavováním při přechodu ze zkušební verze na plnou. V klidu a pohodlí domova si můžete program vyzkoušet, připravit vše potřebné, nastavit tiskárnu, založit položky, zkontrolovat ceny a nastavit celý program tak, aby vyhovoval Vašim požadavkům, následně jej s licenčním klíčem převést na plnohodnotnou verzi bez omezení.

(instalace vyžaduje připojení k internetu)
Vše potřebné pro instalaci je obsaženo v souboru se zkušební verzi. Po dokončení instalace nezapomeňte restartovat Váš počítač. Zkušební verze EET pokladny ANetCa je k dispozici zcela ZDARMA.

objednat software v eshopu