Proč ETT na míru?

Služba EET NA MÍRU Vaší společnosti jednoduše umožní přejít na elektronickou evidenci tržeb, tak aby Vás chránila před zbytečnými problémy s úřady a ochránila vaše investice.

Co služba EET na míru nabízí?

Máme k dispozici širokou nabídku jednotlivých komponentů i ucelených sestav od certifikovaných dodavatelů softwaru pro EET. Zároveň jsme za Vás prověřili, kteří dodavatelé a jejich řešení nabízí služby dle zákona, a kteří nabízejí v rámci balíčků služby, které s největší pravděpodobností nikdy nevyužijete. Díky tomu u nás najdete EET bez měsíčních paušálů, EET pro tablety, mobily i PC.

Co Vám přinese využívání služeb EET na míru?

Pro naše klienty vybíráme takové produkty, které jsou jednoduchá a nenáročná na obsluhu, aby i méně zkušený personál neměl problémy s jejich používáním. Záleží nám na tom, aby všechna zařízení byly v souladu s aktuálními právními předpisy, a z toho důvodu nabízíme i právní certifikaci. Dále provedeme instalaci zařízení, kompletní servis a zaškolení personálu.

pravo

Pro koho je EET na míru určeno?

Naše nabídky jsou čistě individuální, jelikož se vždy snažíme upravit službu dle potřeb konkrétního klienta, proto i náš název EET NA MÍRU
Spokojenost zákazníka, jednoduchá obsluha systému a jistota právního bezpečí je naší prioritou a zároveň nejlepší možnou referencí.

 

Nestíháte sledovat všechny nové informace ohledně EET?

Nevadí, proto jsme pro Vás připravili tyto webové stránky, kde naleznete aktuální dění kolem EET, ať již z pohledu legislativy, tak z pohledu produktů spadajících od EET. V rámci bezplatné registrace budete mít možnost sledovat jednotlivé změny ve vyhláškách a s předstihem i očekávanou novelu zákona a z ní vyplývající budoucí povinnosti.